Dziesięć najlepszych darmowych aplikacji na Androida

Jedną z najbardziej logicznych i użytecznych grup aplikacji są aplikacje informacyjne na Androida. Po prostu ma sens mieć jedną lub więcej z tych bezpłatnych aplikacji w telefonie, aby móc otrzymywać wiadomości, kiedy chcesz. Zazwyczaj wszystkie większe źródła wiadomości udostępniają swoje aplikacje za darmo, co sprawia, że ​​te bezpłatne aplikacje informacyjne są jeszcze większymi oczywistymi. young leosia utwory To pozostawia wszystkim jedną ważną decyzję do podjęcia: którą(e) pobrać. Drugą kwestią, którą należy również rozważyć, jest to, czy chcesz mieć aplikację z wiadomościami lokalnymi. Ponownie, prawie zawsze można je pobrać bezpłatnie; jednak ich jakość jest bardzo zróżnicowana i tak naprawdę jest to kwestia dotycząca poszczególnych rynków. Oczywiście im większy rynek, tym lepsze powinny być ich aplikacje z wiadomościami na Androida i ten sposób myślenia zwykle się sprawdza.

Jeśli chodzi o to, które z wielu bezpłatnych aplikacji z wiadomościami na Androida można pobrać, jedynym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest dowiedzieć się o nich więcej. Oto kilka informacji o peryferiach na temat 10 najlepszych aplikacji z wiadomościami na Androida:

Fox News
Podobnie jak kanał telewizyjny i programowanie, ta bezpłatna aplikacja na Androida ma tendencję do dostarczania wiadomości z bardziej konserwatywnego punktu widzenia i spektrum. FOX News zapewnia użytkownikom najnowsze wiadomości i aktualizacje od osób stojących za FOX News Network. Możesz kontrolować liczbę kanałów i rodzaj otrzymywanych wiadomości!

Widżet Tech Buzz
Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o technologii, w tym wszelkie wiadomości dotyczące systemu operacyjnego Android, gier i gadżetów mobilnych? Jeśli tak, ta bezpłatna aplikacja z wiadomościami na Androida jest odpowiednią aplikacją dla Ciebie.

Phandroid
To kolejna aplikacja dostarczająca wiadomości na temat niszy technologii mobilnych. Ten jest bardziej wyspecjalizowany w dostarczaniu informacji, wiadomości i plotek na temat najnowszych systemów operacyjnych Android i Android Market.

Czytnik wiadomości Pulse
Ta aplikacja z wiadomościami na Androida w zasadzie sprawi, że będziesz chciał coraz częściej korzystać z telefonu z Androidem w celu zbierania informacji o wiadomościach. Jego celem jest ułatwienie i wydajniejsze czytanie ulubionych źródeł wiadomości. Pobiera ulubione witryny z wiadomościami, oddziela je i porządkuje w zupełnie inny wygląd, który jest łatwiejszy do czytania i przeglądania. To naprawdę świetna aplikacja.