پیش بینی بر اساس گل زده شده در پارس90

در این نوع پیش بینی در سایت پارس۹۰تعداد گل های زده شده تعیین می کند که آیا در pars90 به پیروزی رسیده اید و یا اینکه باخته اید؟ در واقع بعد از تمام شدن بازی و مشخص شدن نتیجه قطعی معلوم می شود که برد یا باخت شما به چه شکلی است؟
اما نکته ای که باید توجه داشته باشید اینست که پس ازثبت کردن پیش بینی تان دیگر امکان تغییر آن را ندارید و نمی توانید شرط تان را کنسل کنید. پس با دقت و تمرکز بالایی این کار را انجام دهید.
در بخش پیش بینی بر اساس گل زده شده پارس۹۰ شرایط برد و باخت هم مشابه هندیکپ آسیایی می باشد. یعنی مثل آن five حالت دارید که طبق آن می توانید برنده یا بازنده باشید.
در حالت کلی تمامی توصیه ها برای پیش بینی های ورزشی در هر سایتی در اینجا هم صدق می کند و رعایت یک سری نکات کلی به برد شما و افزایش کسب سودتان کمک خواهد کرد. برای نمونه حتما در مورد رشته ورزشی که در آن اطلاعات کافی و لازم دارید به پیش بینی بپردازید. اگر اطلاعات کافی ندارید پس از مطالعه و کسب دانش لازم در مورد آن رشته به پیش بینی بپردازید. حتما و حتما لیگ های مهم و مسابقات ورزشی و رویدادهای اخیر را رصد کنید و با اخبار ورزشی کل دنیا به روز باشید و مدام خودتان را اپدیت نمایید. در قسمت دیدگاه ها و نظرات کاربران با سایر افراد حرفه ای و با تجربه که سال های زیادی در این سایت فعالیت داشته اند، به گفتگو بپردازید و سعی کنید اطلاعات مهم و کاربردی از این افراد استخراج نمایید. بسیاری از این کاربران کوهی از تجربه این بازی ها و پیش بینی های ورزشی هستند و به راحتی تجربیات خود را با شما به اشتراک می گذارند. پس اصلا این فرصت را از خودتان نگیرید.